Back

Akademia dekoracji

Kilka słów o mnie...

93
Zadowolonych kursantów
6
Kursów wideo
105
Minut szkoleń
8
Lat doświadczenia

“Sprawię, że przygotujesz swój najpiękniejszy ślub”

Ewa Sajewicz, założycielka Akademii Dekoracji

KIM JESTEM

Nazywam się Ewa Sajewicz i od ponad 7 lat spełniam marzenia młodych par w zakresie dekoracji ślubno – weselnych.

Florystyka ślubna to niezmiennie moja pasja od wielu lat. Biorę udział w najróżniejszych szkoleniach organizowanych w całej Polsce, jeżdżę na pokazy florstyczne oraz targi ślubne, aby z roku na rok moje umiejętności były coraz większe. Sprawia mi ogromną radość, gdy młodej parze przygotowuję dekoracje na Ich najważniejszy dzień w życiu. Nie tylko tworzę bukiety ślubne oraz inne aranżacje kwiatowe, ale także doradzam, jak sprawić, aby dzień ślubu pod każdym względem na długo zapadł w pamięci zarówno nowożeńcom, jak również gościom weselnym.

Rocznie przygotowuję około 60. dekoracji związanych z tym dniem, przejeżdżam około 50 tyś. kilometrów, aby spełnić oczekiwania przyszłych młodych par na najwyższym poziomie.

Jestem przekonana, że dzięki tym kursom wykreujesz najpiękniejsze dekoracje florystyczne. Do zobaczenia na warsztatach.

DLA KOGO SĄ MOJE SZKOLENIA

Szkolenia on-line z dekoracji ślubno – weselnych skierowane są do osób, które chcą nabyć, bądź usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą przygotowania kwiatowej oprawy swojego ślubu, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Obejmują one cały szereg zagadnień najczęściej pojawiających się przy tworzeniu tego typu dekoracji.

Nauczę Was, jak wykonać bukiet ślubny, przypinkę do butonierki, bransoletkę kwiatową oraz wianek ślubny używając do tego różnego materiału roślinnego.

Jeśli marzysz, aby wykonywać profesjonalnie dekoracje na swój ślub, to szkolenie on-line jest dla Ciebie.

Masz nieograniczony dostęp do wykupionego przez siebie szkolenia i to na pewno pozwoli Tobie dojść do perfekcji w przygotowaniu wymarzonych dekoracji na swój ślub.

Zapisz się do newslettera

Będziesz otrzymywać informacje o naszych promocjach i nowościach

[mc4wp_form id="3383"]

Ozdoby weselne – zrób to sam

Zależy Ci na pięknej oprawie ślubu, lecz jednocześnie, budżet przeznaczony na dekoracje jest skromny? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – większość dodatków, kompozycji kwiatowych możesz wykonać samodzielnie i stworzona przeze mnie Akademia Dekoracji Ci w tym pomoże.

Własnoręczne dekoracje weselne to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim dobra zabawa, do której możesz zaprosić rodzinę, przyjaciół i wspólnie spędzić czas. Co więcej, dzięki temu dekoracje ślubne będą dokładnie takie, jakie chcesz, aby były. Będzie mieć to największe znaczenie wtedy, gdy przygotowujesz tematyczne wesele i zależy Ci na tym, aby wszystkie dodatki pasowały.

A jak ja mogę Ci w tym pomóc? W ramach Akademii Dekoracji stworzyłam wiele kursów, dzięki którym kompleksowo zadbasz o wystrój domu, sali i stołu ślubnego. Pokażę Ci, jak zaprojektować efektowny bukiet ślubny, a także jak za pomocą kwiatów sprawić, że Twoje wesele będzie wyjątkowe.

Kursy florystyczne dla każdego

Moje kursy skierowane są dla każdego. Mogą z nich skorzystać zarówno pary młody, dla których będzie to pierwsza (i prawdopodobnie) jedyna przygoda z dekorowaniem ślubu, jak i doświadczeni specjaliści i specjalistki w zakresie organizacji wesel. W mojej ofercie znajdują się następujące kursy:
  • 9 sposobów na niezapomniany ślub – pokazuje sprawdzone i proste pomysły na dekoracje ślubne;
  • dekoracje na ślub plenerowy – podpowiadam, w jaki sposób (i głównie za pomocą kwiatów) stworzyć efektowną oprawę wesela na dworze;
  • kwiatowa bransoletka – praktyczne szkolenie z tworzenia bransoletek dla świadkowej, druhen;
  • przypinka do butonierki – krok po kroku omawiam, jak wykonać tanią i elegancką przypinkę dla pana młodego;
  • wianek ślubny – instrukcja tworzenia wianka dla panny młodej, idealnego na ślub plenerowy i nie tylko;
  • bukiet ślubny – szybki kurs tworzenia bukietu ślubnego, z którego równie chętnie korzystają pary młode, czy florystki.
Można też wykupić konsultacje ze mną, podczas których omawiam pomysły na dekoracje ślubne kościoła, samochodu, czy stołu weselnego. A jeśli szukasz dodatkowych informacji, jak samemu zrobić dekoracje weselne, to zachęcam do śledzenia mojego bloga, na którym pojawiają się różne inspiracje.

Jak wziąć udział w szkoleniu z tworzenia dekoracji ślubnych?

Jesteś zdecydowana/-y, aby dekoracje ślubne domu oraz sali wykonać samodzielnie i zastanawiasz się, jak wziąć udział w moich kursach? To bardzo proste – przygotowałam szkolenia online, dzięki czemu możesz zapoznać się z nimi w każdej chwili. Co więcej, będziesz mógł/mogła do nich wracać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wystarczy wykupić wybrane warsztaty, aby zyskać do nich dostęp na platformie AkademiaDekoracji.pl. Szkolenia online są krótkie, lecz bardzo treściwe. Omawiam nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale też praktyczne. Dzięki kursom zdobędziesz wystarczającą wiedzę, aby samodzielnie przygotować dekoracje ślubne.